Szadź 2

Szadź 2

Apr. 30, 2020
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Creator

Creator

Obsada

Aleksandra Popławska isAgnieszka Polkowska
Agnieszka Polkowska
Maciej Stuhr isPiotr Wolnicki
Piotr Wolnicki

Recenzja

W pierwszej części popularnego serialu Szadź mogliśmy oglądać komisarz Agnieszkę Polkowską, która rozwiązując zagadkę seryjnego zabójcy nie ma świadomości, że jej udział w śledztwie dotyczącym morderstwa młodych, wierzących kobiet wcale nie jest przypadkowy. Co chciał osiągnąć zabójca – tego dowiesz się oglądając film. Serial zyskał sobie sporą popularność w kraju – można go było oglądnąć w TVN. Gdzie oglądnąć drugą część serialu Szadź? Czy można zrobić to online?

Szadź 2 to kolejna część popularnej produkcji, która swoją premierę miała w maju 2021 roku. W chwili obecnej Szadź 2 można oglądnąć online na platfirmie Player – czy można to jednak zrobić za darmo? Warto wykorzystać tanie pakiety i za całkiem niezłe pieniądze można oglądnąć online Szadź 2.

Kontynuacja Szadzi to historia Piotra Wolnickiego, który nie przyznaje się do zamordowania kobiet w okolicach Opola. Oglądaj online i dowiedz się, czy dowody zebrane przez komisarz Polkowską wystarczą, by go skazać. Sprawdź jaki wpływ na zachowanie Wolnickiego miały wydarzenia, które spotkały go w dalekiej przeszłości.

Kupując pakiet podstawowy w serwisie Player otrzymamy dostęp zarówno do pierwszej, jak także drugiej części serialu Szadź. Oglądnij też inne popularne seriale online.

Szadź 2
Original title Szadź
TMDb Rating 5.3 3 votes
First air date Apr. 30, 2020
Last air date May. 11, 2021
Seasons 2
Episodes 14
Udostępnij1

Podobne tytuły

Wataha – sezon 1, 2, 3, 4?
Reacher
Lupin
LAB
Chyłka Inwigilacja
Belfer
Mr. Robot
Pani sprzątająca
Dom z Papieru
Prokurator

(3) comments

  • Gagrus26 maja, 2021Odpowiedz

    Zdjęcie w nagłówku z pierwszego sezonu. Może warto podmienić? Sam serial genialny, oglądam online odcinek za odcinkiem. Szkoda, że na player nie można oglądnąć odrazu wszystkoego tylko trzeba czekać jak w tv na kolejny odcinek. Strasznie to irytujące jest.

  • leszek15 czerwca, 2021Odpowiedz

    Oglądałem pierwszy sezon z wypiekami na twarzy, drugi mi nie przypadł tak do gustu chociaż jestem w trakcie i trzeba pryznać, że jest coraz lepiej:) Dam znać jak skończę oglądać całość.

  • ankaa8 lipca, 2021Odpowiedz

    Moim zdaniem warto oglądnąć, bardzo ciekawy wątek – tak samo zresztą jak w pierwszej części.

Zostaw opinię

Imie *
Imie
Email *
Twój mail nie zostanie opublikowany