What's happening?

Głusza

Głusza

Jun. 03, 2016Canada101 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Recenzja

Siostry Nell i Eva mieszkają z ojcem w domu oddalonym od cywilizacji. Nell właśnie przygotowuje się do egzaminów w szkole, a Eva ciężko trenuje przed ważnymi przesłuchaniami tanecznymi. Wieczorem następuje przerwa w dostawie prądu. Początkowo nikt z domowników się tym nie martwi. Jednak po kilku dniach, gdy przestaje działać radio – jedyne źródło informacji – rodzina postanawia wyruszyć do najbliższego miasta, by zasięgnąć informacji o tym, co się dzieje. Miasto okazuje się praktycznie wymarłe, brakuje żywności i paliwa. Nikt nie ma pojęcia, kiedy wróci prąd, ani co spowodowało awarię.

Jest taki dom, w którym mieszkają siostry Nell i Eva – oddalone od cywilizacji prowadzą spokojne życie i w tym czasie mogą przygotowywać się do szkolnych egzaminów. Eva uwielbia taniec i pilnie ćwiczy przed warsztatami tanecznymi. Głusza to film, który ma swoje tajemnice. Gdy zaczyna brakować prądu nikt się tym specjalnie nie martwi. Po pewnym czasie nie działa również radio, dzięki któremu rodzina wie co dzieje się w świecie.

Oglądnij cały film Głusza online i dowiedz się jak zakończy się podróż do miasta. Co zrobią dziewczyny, gdy okaże się, że miasto jest niemal wymarłe i nie wiadomo kiedy awaria prądu zostanie naprawiona? Lubisz filmy z lektorem czy napisami? Oglądnij cały film Głusza online już teraz.

Głusza
Głusza
Głusza
Original title Into the Forest
IMDb Rating 5.8 19,579 votes
TMDb Rating 5.8 506 votes
Udostępnij0

Podobne tytuły

Transformers: Przebudzenie bestii
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Wendeta
Kursk
Palmer
Spider-Man: Poprzez Multiwersum
Kochanek idealny
Żeby nie było śladów
Parasite
Nimona
Co w duszy gra
Głębia strachu

Zostaw opinię

Imie *
Imie
Email *
Twój mail nie zostanie opublikowany