What's happening?

Furioza

Furioza

Oct. 22, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Recenzja

„Furioza” to mocny film  z dużą dawką ładunku emocjonalnego. To rzecz o zaślepiającej pasji, która może stać źródłem tragedii i swego rodzaju powolnego samounicestwienia. Za sprawą głównych bohaterów splatają się w nim trzy tak różne od siebie światy: policyjny, gangsterski i kibolski. Niegdyś nierozłączni przyjaciele spotykają się po latach w bardziej brutalnych i bezwględnych realiach. Każde z nich dokonało pewnego wyboru, który zaważy na ich relacjach. Czy więź, która kiedyś ich łączyła będzie miała znaczenie wobec aktualnych wydarzeń? Czy kobieta może coś zmienić w świecie, w którym panują twarde męskie zasady, honor i lojalność?

Weronika Książkiewicz wcieliła się w rolę Dzikiej – doświadczonej policjantki, która zmusza dawnego przyjaciela i ukochanego do współpracy w celu rozpracowania kibolskiego gangu. Dawid ulega, chcąc ratować brata przed wieloletnią odsiadką. Infiltrując grupę przestępczą mierzy się z podejrzliwością tego środowiska, ale też jego zgubnym wpływem, który wchłania go coraz bardziej. Czy uda mu się wyjść z  tego z twarzą? Czy uwolni się z sieci zależności, w jakie został uwikłany?

Cały film „Furioza” to trzymające w napięciu, intensywne kino akcji, wobec którego trudno przejść obojętnym. Gdzie oglądnąć „Furioza”? Dla widzów o mocnych nerwach jest już dostępna „Furioza”online. 

 

Furioza
Original title Furioza
TMDb Rating 8 1 votes
Udostępnij0

Podobne tytuły

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Sala samobójców. Hejter
Co w duszy gra
Żeby nie było śladów
Zgoda
Palmer
Wendeta
Sonic. Szybki jak błyskawica
Nikt
The Circle. Krąg
Reakcja łańcuchowa
Głębia strachu

Zostaw opinię

Imie *
Imie
Email *
Twój mail nie zostanie opublikowany