What's happening?

Czarna owca

Czarna owca

Każdy ma coś za uszami.Aug. 13, 2021Unknown107 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Recenzja

„Czarna owca” to doskonała polska komedia, której akcja osnuta jest wokół historii z pozoru całkiem normalnej rodziny. Magda i Arek od 25 lat wiodą wspólnie spokojne, stabilne życie. Ich syn Tomek również od lat pozostaje w stałym związku. Życie tej zwyczajnej, typowej rodziny wywraca się do góry nogami, gdy do głosu dochodzą skrywane dotąd marzenia, potrzeby i frustracje domowników. Jedna decyzja zapoczątkowuje szereg zdarzeń, które odzierają z pozorów i pokazują rzeczy takimi jakie są naprawdę. Magda postanawia wyjawić, że od zawsze wolała kobiety i chce nareszcie podążać za głosem serca. Jej mąż nie umie się odnaleźć w tej sytuacji, która zdaje się go pogrążać. Tomek rozstaje się z Asią, która nie może wytrzymać jego egoistycznego i interesownego podejścia do życia. Na domiar złego znika dziadek, którym wszyscy się opiekowali.  

Cały film „Czarna owca” podszyty jest ciętym humorem. To co zachwyca niemal od pierwszym minut to zabawne dialogi nasycone trafiającymi w sedno ripostami.

Jeśli masz ochotę się pośmiać to podpowiadamy, gdzie obejrzeć „Czarna owcę”. „Czarna owca”online jest już dostępna, więc możesz śmiało zasiadać przed ekranem. 

Czarna owca
Original title Czarna owca
IMDb Rating 6.8 129 votes
TMDb Rating 7.8 3 votes
Udostępnij0

Podobne tytuły

Co w duszy gra
Listy do M. 4
Teściowie
Wendeta
Reakcja łańcuchowa
Żeby nie było śladów
Creed II
Sala samobójców. Hejter
Jestem taka piekna!
Emma
Słaba płeć?
Sonic. Szybki jak błyskawica

Zostaw opinię

Imie *
Imie
Email *
Twój mail nie zostanie opublikowany