What's happening?

Video Sources 2095 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Sep. 10, 2020Poland112 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.3 3 głosy

Recenzja

25 lat więzienia za niewinność? Poznaj ściskającą za serce historię, którą żyła cała Polska, poznaj losy Tomasza Komendy, który niesłusznie oskarżony odsiedział ponad 23 lata w więzieniu. Dopiero po 18 latach odsiadki pojawiło się światełko w tunelu, które zwróciło nadzieję na lepsze jutro. Oglądnij cały film 25 lat niewinności, sprawa Tomka Komendy online w najlepszej rozdzielczości 1080P.

Gwałt i morderstwo – gorzej być nie mogło. On się jednak nie poddał i wyszedł z więzienia. Jak cała sytuacja wpłynęła na głównego bohatera? Dlaczego tak długo siedział w więzieniu bez szans na sprawiedliwy proces? Poznaj historię Tomka Komendy w filmie, który możesz oglądnąć już dzisiaj online. Gdzie go obejrzeć? Sprawdź u nas!

25 lat niewinności cały film online

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy to z całą pewnością film, który warto oglądnąć. W chwili obecnej nie można go oglądnąć w kinie, warto więc wybrać wersję online na popularnych platformach VOD, by cieszyć się najlepszą jakością i poznać całą, jakże wstydliwą dla Polskiego wymiaru sprawiedliwości historię człowieka, który odsiedział kawał życia w więzieniu za to, że był niewinny.

Premiera tego kultowego filmu odbyła się w 2020 roku. Teraz każdy chce obejrzeć cały film online, najlepiej całkowicie za darmo. Bez trudu znajdziemy tę produkcję na platformach HBO czy Netflix, musimy jednak liczyć się z wykupieniem abonamentu. W głównej roli tej produkcji wystąpił Piotr Trojan, który zagrał Tomka Komendę. Zobaczymy tam również takich aktorów jak Jan Frycz, Dariusz Chojnacki czy Mikołaj Chroboczek. Ten dramat oparty został na prawdziwej historii, którą przed laty żyła cala Polska. Temat powrócić na ekrany wiadomości całkiem niedawno. Wtedy zaczęliśmy zadawać sobie pytanie, czy Tomasz Komenda jest faktycznie niewinny. Po 18 lat więzienia dowiedzieliśmy się, że spędził on za kratkami ten czas za niewinność.

Oglądając cały fim 25 lat niewinności, sprawa Tomka Komendy poznamy szerszy kontekst tamtych wydarzeń. Dowiemy się, dlaczego nieudolne działania prokuratury doprowadziły do aresztowania niewinnego chłopaka.

Chcesz poznać całą historię i oglądnąć cały film online? Dzisiaj masz taką możliwość. Zrób to więc już teraz i dowiedz się, jak wyglądała historia Tomka Komendy, w wersji online.

Jaki finał miała ta historia?

Po 18 latach odsiadki główny bohater filmu wychodzi na wolność. Trudno wyobrazić sobie co musiał przeżywać ten dorosły już przecież mężczyzna w momencie, gdy wychodził na wolność. Dzięki filmowi online za darmo dowiemy się tego wszystkiego i poznamy całą historię głównego bohatera.

Dlaczego Tomasz Komenda odsiedział kawał życia w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił? Dlaczego tyle lat trwało, zanim na swojej drodze spotkał normalnych i uczciwych prokuratorów? Oglądnij cały film i przekonaj się o tym na własnej skórze!

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Original title 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
IMDb Rating 7.5 699 votes
TMDb Rating 7.5 19 votes

Reżyser

Jan Holoubek
Reżyser

Obsada

Agata Kulesza isTeresa Klemańska
Teresa Klemańska
Piotr Trojan isTomasz Komenda
Tomasz Komenda
Dariusz Chojnacki isRemigiusz Korejwo
Remigiusz Korejwo
Łukasz Lewandowski isProsecutor Tomankiewicz
Prosecutor Tomankiewicz
Adam Nawojczyk isProsecutor Kostrzyna
Prosecutor Kostrzyna
Dariusz Toczek isGrzegorz Głuszak
Grzegorz Głuszak
Jan Frycz is
"Stary"
Andrzej Konopka isOfficer Kołoczko
Officer Kołoczko
Jacek Beler is
"Słodki"
Udostępnij1

Podobne tytuły

365 dni
Zgoda
Nikt
The Circle. Krąg
Co w duszy gra
Parasite
Głusza
Palmer
Creed II
Emma
Czarna owca
Między nami żywiołami

(2) comments

  • krzysiek23 maja, 2021Odpowiedz

    Jak można coś takiego zrobić niewinnemu człowiekowi. Długo szukałem gdzie można oglądnąć ale w końću znalazłem i super. Kto nie widział – niech oglądnie online bo moim zdaniem waro.

  • stq15 czerwca, 2021Odpowiedz

    Bardzo ciekawy film, który pokazuje jak działa państwo i prawo, które można naginać w dowolnym kierunku. Powinni puścićw tvp za darmo dla każdego to może do niektórych dotarłoby kilka ciekawych rzeczy.

Zostaw opinię

Imie *
Imie
Email *
Twój mail nie zostanie opublikowany